Koncerty

Concerts

Koncerty

Concerts

  • 28. října
  • Koncert v Sokolově
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestrální suita
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Městské divadlo Sokolov - ul. 5. května 655
  • October 28th
  • Concert in Sokolov
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, op. 35
    Serenade for Strings in E flat Major, Op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestral Suite
  • Antonín Dvořák
    Walzes
    Selection
  • Theatre in Sokolov - Str. 5. května 655
  • 30. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert / Koncert k oslavě vzniku republiky
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovenské invence pro smyčce
  • Juraj Filas
    Koncert pro housle, violoncello a smyčce
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos – housle
  • David Havelík – violoncello
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • October 30th / 07:30pm
  • V. Concert / Anniversary Concert Czechoslovak republic
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, Op. 35
    Serenade for strings in E flat Major, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovakia invention for strings
  • Juraj Filas
    Concert for violin, violoncello and orchestra
  • Antonín Dvořák
    Prague Walzes
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos – violin
  • David Havelík – violoncello
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 21. listopadu / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert / Beethoven versus čeští mistři
  • Program:
  • František Xaver Richter
    Adagio a fuga g moll pro smyčce
  • Ludwig van Beethoven
    Koncert pro housle, violoncello, klavír a orchestr C dur, op. 56
  • Jan Václav Hugo Voříšek
    Symfonie č. 1 D dur, op. 23
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO
  • Lobkowicz trio (J. Mráček – housle, I. Vokáč – violoncello, L. Klánský – klavír)
  • M. Šedivý – dirigent
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • November 21st / 07:30pm
  • VI. Concert / Beethoven versus Czech masters
  • Program:
  • František Xaver Richter
    Adagio and fugue in G Minor for strings
  • Ludwig van Beethoven
    Concert for violin, violoncello, piano and orchestra in C Major, op. 56
  • Jan Václav Hugo Voříšek
    Symfonie No. 1 in D Major, Op. 23
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO
  • Lobkowicz trio (J. Mráček – violin, I. Vokáč – violoncello, L. Klánský – piano)
  • M. Šedivý – dirigent
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 13. prosince / 19:30 hod
  • VII. Abonentní koncert / Rusko versus USA
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio pro smyčce
  • Alfred Garrijevič Schnittke
    Concerto Grosso č. 6 pro klavír, housle a smyčcový orchestr
  • Aaron Copland
    Koncert pro klarinet a smyčce
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Sólisté/Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Štěpán Kos – klavír
  • Martin Kos – housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • December 13th / 07:30pm
  • VII. Concert / USA versus Russia
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio for strings
  • Alfred Garrijevič Schnittke
    Concerto Grosso No. 6 for piano, violin and strings
  • Aaron Copland
    Concert for klarinet and strings
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Sólisté/Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Štěpán Kos – piano
  • Martin Kos – violin
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
Updated:
Web design Jakub
  • Sukův komorní orchestr, s.r.o.
  • info@suk-ch-o.cz
  • www.suk-ch-o.cz
Updated:
Web design sko