Koncerty minulé

Concerts Gallery

Koncerty minulé

Concerts Gallery

  • 2019

  • 17. července / 19:30 hod
  • Festival - Janáček a Luhačovice
  • Program:
  • Gustav Holst
    Suita St. Paulus
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Koncert G dur pro flétnu a orchestr
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda č. 2
  • Bela Bartok / Paul Arma
    Suite Hongroise pro flétnu a smyčce
  • Ottorino Respighi
    Antické tance a arie suita č. III
  • Performers - Soloists:
  • Simona Pingitzer - flétna
  • Luhačovice
  • July 17th / 07:30pm
  • Festival - Janáček and Luhačovice
  • Program:
  • Gustav Holst
    Suita St. Paulus
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Koncert G dur pro flétnu a orchestr
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda č. 2
  • Bela Bartok / Paul Arma
    Suite Hongroise pro flétnu a smyčce
  • Ottorino Respighi
    Antické tance a arie suita č. III
  • Performers - Soloists:
  • Simona Pingitzer - flute
  • Luhačovice
  • 25. května / 18:00 hod
  • Koncert SKO
  • Program:
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda II. (pro dvoje housle a violu)
  • Saverio Mercadante
    Koncert pro flétnu a smyčce e moll, op.57
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro flétnu, housle a smyčcový orchestr d moll BWV 1060
  • Edvard Hagerup Grieg
    Suita pro smyčce „Z časů Holbergových“, op.40
  • Performers - Soloists:
  • Raffaele Trevisani (Itálie) – flétna
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 24. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Florian Leopold Gassmann (1729 – 1774)
    Smyčcový kvartet C dur
  • Ludwig van Beethoven
    Kvartet pro klavír, housle, violu a violoncello Es dur, op.16
  • Zdeněk Lukáš (1928 – 2007)
    Sextet per 1., 2. violini, viola, violoncello, contrabasso, piano (2004)
  • Performers - Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos a Dana Truplová – housle, Karel Untermüller – viola, Tomáš Strašil – violoncello, Tomáš Vybíral – kontrabas, Štěpán Kos – klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 24. dubna / 19:30 hod
  • "Jaro Josefa Suka"
  • Program:
  • Josef Suk - Meditace
    Antonín Dvořák - Serenáda E dur
    Joseph Haydn - Koncert G dur pro housle
    Jiří Gemrot - Smuteční hudba
  • Performers - Soloists:
  • Ivan Ženatý
  • Benešov - KD Karlov
  • April 24th / 07:30 p.m.
  • Josef Suk`s Spring
  • Program:
  • Josef Suk - Meditation
    Antonín Dvořák - Serenade in E Major
    Joseph Haydn - Concert for violin in G Major
    Jiří Gemrot - Smuteční hudba
  • Performers - Soloists:
  • Ivan Ženatý
  • Benešov - KD Karlov
  • 2018

  • 13. prosince / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert / Rusko versus USA
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio pro smyčce
  • Dmitrij Šostakovič
    Elegie a Polka pro smyčce
  • Aaron Copland
    Koncert pro klarinet, smyčcový orchestr, klavír a harfu
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Performers - Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Martin Kos – housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • December 13th / 07:30pm
  • VI. Concert / USA versus Russia
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio for strings
  • Dmitrij Shostakovich
    Elegie and Polka for strings
  • Aaron Copland
    Concert for clarinet, strings, piano and harp
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Performers - Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Martin Kos – violin
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 30. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert / Koncert k oslavě vzniku republiky
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovenské invence pro smyčce
  • Juraj Filas
    Koncert pro housle, violoncello a smyčce
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos – housle
  • David Havelík – violoncello
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • October 30th / 07:30pm
  • V. Concert / Anniversary Concert Czechoslovak republic
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, Op. 35
    Serenade for strings in E flat Major, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovakia invention for strings
  • Juraj Filas
    Concert for violin, violoncello and orchestra
  • Antonín Dvořák
    Prague Walzes
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos – violin
  • David Havelík – violoncello
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 28. října
  • Koncert v Sokolově
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestrální suita
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Městské divadlo Sokolov - ul. 5. května 655
  • October 28th
  • Concert in Sokolov
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, op. 35
    Serenade for Strings in E flat Major, Op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestral Suite
  • Antonín Dvořák
    Walzes
    Selection
  • Theatre in Sokolov - Str. 5. května 655
  • 11. září / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert / Koncert k 70. narozeninám Emila Viklického
  • Program:
  • E. Viklický
    Koncert pro jazzové trio a smyčcový orchestr
    několik skladeb pro jazzové trio
    premiéra skladby složené pro SKO k 100. výročí vzniku Československa
  • Performers - Soloists:
  • SKO + Emil Viklický Trio
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • September 11th / 07:30pm
  • IV. Concert / Birthday Concert - Emil Viklický
  • Program:
  • E. Viklický
    Concert for jazz trio ans string orchestra
  • Performers - Soloists:
  • SKO + Emil Viklický Trio
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 7. září / 18:00 hod
  • Hudební festival / Procházky uměním Plzeňskem
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Čtvero ročních období
  • Sylvie Bodorová
    Bern concerto pro housle a violu
  • G. Rossini
    předehra z opery - Italka v Alžíru
  • J. Suk
    Meditace
  • Performers - Soloists:
  • Maurizio Sciaretta - Itálie - housle
  • Jitka Hosprová - viola
  • Manětín, kostel sv. Jana Křtitele
  • 8. srpna / 19:00 hod
  • Koncert SKO v rámci Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově
  • Program:
  • Béla Bartók
    Rumunské tance pro smyčce
  • Edward Grieg
    Z Časů Holbergových
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro housle a smyčcový orchestr E Dur
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur
  • Performers - Soloists:
  • Amin Ghafari (Irán) - housle
  • Nicol Kraft - dirigentka
  • Maškarní sál, Český Krumlov, Zámek 59
  • August 8th / 07:00pm
  • Concert SKO in Český Krumlov
  • Program:
  • E. H. Grieg
    From Holberg’s Time, suite Op. 40
  • J. S. Bach
    Concerto for violin in E major
  • B. Bartók
    Romanian Folk Dances
  • A. Dvořák
    Serenade in E major, Op. 22
  • Performers - Soloists:
  • Amin Ghafari (Irán) – violin
  • Nikol Kraft – conductor
  • Maškarní hall, Český Krumlov, Castle 59
  • 19. - 22. července
  • Augsburg - Německo
  • Program:
  • 20.7.
    Operngala I
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • 21.7.
    Orchestergala
    Max Bruch: Doppelkonzert für Klarinette und Viola op. 88
    Romanze für Viola und Orchester op. 85
    Ludwig v. Beethoven: Sinfonie Nr. 9
  • 22.7.
    Operngala II
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • ...
  • konzerteimfronhof.de
  • ...
  • Zámek Fronhof - Augsburg - Německo
  • 19. - 22. June
  • Augsburg - Germany
  • Program:
  • 20.7.
    Operngala I
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • 21.7.
    Orchestergala
    Max Bruch: Doppelkonzert für Klarinette und Viola op. 88
    Romanze für Viola und Orchester op. 85
    Ludwig v. Beethoven: Sinfonie Nr. 9
  • 22.7.
    Operngala II
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • ...
  • konzerteimfronhof.de
  • ...
  • Castle Fronhof - Augsburg - Germany
  • 19. června / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert / Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Duo G dur K. 423
  • Antonín Dvořák
    Tercet pro dvoje housle a violu C dur, op. 74
  • Zdeněk Lukáš
    Sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír
  • Michail Ivanovič Glinka
    Velký sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír Es dur
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • June 19th / 07:30pm hod
  • III. Concert / Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Duo G dur K. 423
  • Antonín Dvořák
    Tercet for 2 violins and viola in C Major, op. 74
  • Zdeněk Lukáš
    Sextet for 2 violins, viola, violoncello, contrabas and piano
  • Michail Ivanovič Glinka
    Grand sextet for 2 violins, viola, violoncello, contrabas and piano in E flat Major
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová - violins, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - contrabas, Štěpán Kos - piano
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 26. května / 18:00 hod
  • Koncert SKO
  • Program:
  • Giaocchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • Georg Philip Telemann
    Koncert G pro violu a smyčce
  • Sylvie Bodorová
    Bern Concerto pro housle, violu a smyčce
  • Josef Suk
    Meditace
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie, suita č.III.
  • Performers - Soloists:
  • Jitka Hosprová – viola, Martin Kos – housle
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • May 26th / 06:00pm
  • Concert Suk ch. orch.
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Overture to the opera The Italian Girl in Algier
  • Georg Philip Telemann
    Concert in G Major for viola and strings
  • Sylvie Bodorová
    Bern Concerto for violin, viola and strings
  • Josef Suk
    Meditation
  • Otorino Respighi
    Ancient Airs and Dances, suita No.III.
  • Performers - Soloists:
  • Jitka Hosprová – viola, Martin Kos – violin
  • Red Castle Sedlčany
  • 25. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento pro housle, violu a violoncello Es dur, K. 563 (výběr)
  • Joseph Haydn
    Koncert pro klavír a smyčce G dur
  • Antonín Dvořák
    Smyčcový kvintet G dur op.77
  • Performers - Soloists:
  • Mladota Ensemble
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • May 25th / 06:00pm
  • Concert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento for violin, viola and violoncello in E flat Major, K. 563
  • Joseph Haydn
    Concert for piano and strings in G Major
  • Antonín Dvořák
    String quintet in G Major Op.77
  • Performers - Soloists:
  • Mladota Ensemble
  • Martin Kos, Dana Truplová - violin, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - contrabas, Štěpán Kos - piano
  • Red Castle Sedlčany
  • May 14th / 07:30pm
    Church of the St. Simon and Jude, Dušní str. 1, Prague 1
  • II. Concert / Neapol versus Venezia
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ b moll pro smyčce, RV 169
    Concert for 4 violins in H flat Minor
    Stabat Mater for mezzosoprano and strings
  • Giovanni Battista Pergolesi
    Concertino for strings
    Sonata per violine in stile di concerto
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – violin
  • Jitka Sapara - Fischerová - Alto
  • Church of the St. Simon and Jude, Dušní str. 1, Prague 1
  • 14. května / 19:30 hod
    kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul. 1, Praha 1
  • II. Abonentní koncert / Neapol versus Benátky
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ b moll pro smyčce, RV 169
    Koncert pro čtvery housle b moll
    Stabat Mater pro zpěv a smyčce
  • Giovanni Battista Pergolesi
    Concertino pro smyčce
    Sonata per violine in stile di concerto
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Jitka Sapara - Fischerová - alt
  • Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul. 1, Praha 1
  • 6. dubna / 19:30 hod
  • Koncert ve Slaném
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • G.B. Pergolesi
    Sonata in stile di concerto pro housle a smyčce
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro čtvery housle h moll, RV 580, Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ h moll pro smyčce, RV 169
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Kaple Zasnoubení Panny Marie - Slaný
  • April 6th / 07:30pm
  • Concert in Slaný
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • G.B. Pergolesi
    Sonata in stile di concerto pro housle a smyčce
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro čtvery housle h moll, RV 580, Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ h moll pro smyčce, RV 169
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Kaple Zasnoubení Panny Marie - Slaný
  • 7. března / 19:30 hod
  • I. Abonentní koncert - Komorní úvod sezóny
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento Es dur pro smyčcové trio, K.563
  • Ludwig van Beethoven
    Serenáda D dur pro smyčcové trio, op.8
  • Richard Strauss
    Klavírní kvartet c moll, op.13
  • Performers - Soloists:
  • Účinkující: trio (Martin Kos – housle, Karel Untermüller – viola, David Havelík – violoncello), Václav Mácha – klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 2017

  • 20. prosince / 19:30 hod
  • VII. Abonentní koncert
  • Program:
  • W. A. Mozart
    Divertimento F dur
  • František Benda
    Koncert B dur
  • J. S. Bach
    Koncert a moll
  • Jiří Gemrot
    Smuteční hudba
  • Archangelo Corelli
    Concerto grosso “Vánoční”
  • Performers - Soloists:
  • Ivan Ženatý - housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 21. listopadu / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert
  • Program:
  • Joseph Haydn
    Kvartet D dur č.4 op.20
  • Dmitrij Šostakovič
    Kvartet č.10 op.118
  • Johannes Brahms
    Klavírní kvintet f moll op.34
  • Performers - Soloists:
  • Heroldovo kvarteto a Ivo Kahánek
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 10. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert - Klasika vs Tango
  • Program:
  • Antonio Vivaldi, Astor Piazzolla
    Čtvero ročních období
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos, Jakub Janský - housle, Karel Untermüller - viola, David Havelík - violoncello, David Fendrych - kontrabas
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 13. září / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert
  • Program:
  • Jean Sibelius
    Rakastava
  • Igor Stravinskij
    Concerto in Re
  • Franz Schubert
    Smrt a dívka
  • Performers - Soloists:
  • SKO, Koncertní mistr: Martin Kos
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 20. - 23. července
  • Augsburg
  • Performers - Soloists:
  • Suk-Symphony Prag
  • Fronhof
  • 12. června / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert
  • Program:
  • Pavel Samiec (*1984)
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Vojtěch Spurný (*1964)
    Concerto ex C per sestetto
  • Franz Schubert
    Kvintet C dur D.596 pro dvoje housle, violu a dvě violoncella
  • Performers - Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello ,Tomáš Vybíral - kontrabas ,Štěpán Kos - klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 27. května / 18:00 hod
  • Program:
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Sinfonia X h moll, MWV N 10
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Holmer Becker
    Intermezzo
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur pro smyčcový orchestr op. 22
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos - housle
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 26. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Pavel Samiec (*1984)
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Vojtěch Spurný (*1964)
    Concerto ex C per sestetto
  • Franz Schubert
    Kvintet C dur D.596 pro dvoje housle, violu a dvě violoncella
  • Performers - Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello ,Tomáš Vybíral - kontrabas ,Štěpán Kos - klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 21. května
  • Koncert v Polsku
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur pro smyčcový orchestr op. 6
  • Performers - Soloists:
  • SKO
  • 3. května / 19:30 hod
  • II. Abonentní koncert
  • Program:
  • Felix Mendelssohn – Bartholdy
    Sinfonie h moll
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro housle a orchestr a moll RV 356
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro dvoje housle a orchestr a moll RV 522
  • Pablo de Sarasate
    Cikánské melodie
  • Gioacchino Rossini
    Sonáta č. 6
  • Performers - Soloists:
  • Jan Mráček - housle
  • Kostel Sv. Šimona a Juda, Dušní ul., Praha 1
  • 10. dubna / 19:30 hod/ 19:30 hod
  • I. Abonentní koncert - Pocta Zdeňku Lukášovi
  • Program:
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda pro dvoje housle a violu č.2
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Leoš Janáček
    Suita pro smyčce
  • Zdeněk Lukáš
    Dvojkoncert pro housle, kontrabas a smyčcový orchestr, Canti, op. 175
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos - housle, Tomáš Vybíral - kontrabas
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 6 . - 20. února
  • JAPAN Tour
  • 2016

  • 8. prosince / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Petrohrad
  • Program:
  • Boris Čajkovskij
    Sinfonietta
  • Dmitrij Šostakovič
    Koncert pro klavír a trubku, Op.35
  • Petr Iljič Čajkovskij
    Souvenir de Florence Op. 70
  • Performers - Soloists:
  • Miroslav Sekera - klavír, Marek Vajo - trubka
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 1. listopadu / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Anglie
  • Program:
  • Gustav Holst
    St. Pauls Suite, Op. 29 No. 2
  • Benjamin Britten
    Les Illuminations, Op. 18
  • Edward Elgar
    Serenáda pro smyčce, Op. 20
  • Benjamin Britten
    Simple Symphony, Op. 4
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 15. září / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Vídeň
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Adagio a fuga c moll, KV 546
  • Michael Haydn
    Koncert C dur pro klavír, violu a smyčcový orchestr
  • Arnold Schönberg
    Zjasněná noc, op. 4
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 15. června / 19:30 hod
  • II. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Lipsko
  • Program:
  • Max Reger
    Liebestraum (Lyrické andante)
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Koncert pro housle a smyčcový orchestr d-moll
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro 2 housle a orchestr d moll
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Sinfonie pro smyčcový orchestr č. 9 C Dur (Švýcarská)
  • Performers - Soloists:
  • Miroslav Ambroš - housle, Martin Kos - housle
  • Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1
  • 28. května / 18:00 hod
  • Program:
  • W.A.Mozart
    Divertimento F dur, K.138
  • G.Holst
    “St. Paul´s Suite” pro smyčce
  • A.Dvořák
    Serenáda E dur, op.22
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos - housle
  • Rytířský sál na Červeném hrádku u Sedlčan
  • 27. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota ensemble
  • Program:
  • Joseph Haydn
    Sonáta F dur Hob. XVI:23 pro klavír
  • G.Pugnani – Fritz Kreisler
    Preludium a allegro pro violu a klavír
  • A. Dvořák
    Klid lesa op. 68 pro violoncello a klavír
  • William Kroll
    “Banjo a housle”
  • F.Schubert
    “Quartettsatz” c moll pro smyčcové kvarteto
  • A.Dvořák
    Terzetto pro dvoje housle a violu, op.74
  • Pavel Samiec
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Rytířský sál na Červeném hrádku u Sedlčan
  • 17. března / 19:30 hod
  • Mimořádný koncert k poctě Josefa Suka
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur pro smyčcový orchestr op. 22
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur pro smyčcový orchestr op. 6
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 20. ledna / 19:00 hod
  • Slavnostní koncert 60. výročí KPH
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Josef Haydn
    Dvojkoncert pro housle a klavír
  • Frederyk Chopin
    Krakovjak
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur dur pro smyčcový orchestr
  • Performers - Soloists:
  • Martin Kos - housle, Štěpán Kos - klavír
  • Koncert v Mariánské Týnici
  • 2015

  • připravuje se | will be available
  • 2019

  • 17. července / 19:30 hod
  • Festival - Janáček a Luhačovice
  • Program:
  • Gustav Holst
    Suita St. Paulus
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Koncert G dur pro flétnu a orchestr
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda č. 2
  • Bela Bartok / Paul Arma
    Suite Hongroise pro flétnu a smyčce
  • Ottorino Respighi
    Antické tance a arie suita č. III
  • Sólisté/Soloists:
  • Simona Pingitzer - flétna
  • Luhačovice
  • July 17th / 07:30pm
  • Festival - Janáček and Luhačovice
  • Program:
  • Gustav Holst
    Suita St. Paulus
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Koncert G dur pro flétnu a orchestr
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda č. 2
  • Bela Bartok / Paul Arma
    Suite Hongroise pro flétnu a smyčce
  • Ottorino Respighi
    Antické tance a arie suita č. III
  • Sólisté/Soloists:
  • Simona Pingitzer - flute
  • Luhačovice
  • 25. května / 18:00 hod
  • Koncert SKO
  • Program:
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda II. (pro dvoje housle a violu)
  • Saverio Mercadante
    Koncert pro flétnu a smyčce e moll, op.57
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro flétnu, housle a smyčcový orchestr d moll BWV 1060
  • Edvard Hagerup Grieg
    Suita pro smyčce „Z časů Holbergových“, op.40
  • Sólisté/Soloists:
  • Raffaele Trevisani (Itálie) – flétna
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 24. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Florian Leopold Gassmann (1729 – 1774)
    Smyčcový kvartet C dur
  • Ludwig van Beethoven
    Kvartet pro klavír, housle, violu a violoncello Es dur, op.16
  • Zdeněk Lukáš (1928 – 2007)
    Sextet per 1., 2. violini, viola, violoncello, contrabasso, piano (2004)
  • Sólisté/Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos a Dana Truplová – housle, Karel Untermüller – viola, Tomáš Strašil – violoncello, Tomáš Vybíral – kontrabas, Štěpán Kos – klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 24. dubna / 19:30 hod
  • "Jaro Josefa Suka"
  • Program:
  • Josef Suk - Meditace
    Antonín Dvořák - Serenáda E dur
    Joseph Haydn - Koncert G dur pro housle
    Jiří Gemrot - Smuteční hudba
  • Sólisté/Soloists:
  • Ivan Ženatý
  • Benešov - KD Karlov
  • April 24th / 07:30 p.m.
  • Josef Suk`s Spring
  • Program:
  • Josef Suk - Meditation
    Antonín Dvořák - Serenade in E Major
    Joseph Haydn - Concert for violin in G Major
    Jiří Gemrot - Smuteční hudba
  • Sólisté/Soloists:
  • Ivan Ženatý
  • Benešov - KD Karlov
  • 2018

  • 13. prosince / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert / Rusko versus USA
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio pro smyčce
  • Dmitrij Šostakovič
    Elegie a Polka pro smyčce
  • Aaron Copland
    Koncert pro klarinet, smyčcový orchestr, klavír a harfu
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Sólisté/Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Martin Kos – housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • December 13th / 07:30pm
  • VI. Concert / USA versus Russia
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio for strings
  • Dmitrij Shostakovich
    Elegie and Polka for strings
  • Aaron Copland
    Concert for clarinet, strings, piano and harp
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Sólisté/Soloists:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Martin Kos – violin
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 30. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert / Koncert k oslavě vzniku republiky
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovenské invence pro smyčce
  • Juraj Filas
    Koncert pro housle, violoncello a smyčce
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos – housle
  • David Havelík – violoncello
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • October 30th / 07:30pm
  • V. Concert / Anniversary Concert Czechoslovak republic
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, Op. 35
    Serenade for strings in E flat Major, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovakia invention for strings
  • Juraj Filas
    Concert for violin, violoncello and orchestra
  • Antonín Dvořák
    Prague Walzes
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos – violin
  • David Havelík – violoncello
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 28. října
  • Koncert v Sokolově
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestrální suita
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Městské divadlo Sokolov - ul. 5. května 655
  • October 28th
  • Concert in Sokolov
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditation „Svatý Václave“, op. 35
    Serenade for Strings in E flat Major, Op. 6
  • Leoš Janáček
    Orchestral Suite
  • Antonín Dvořák
    Walzes
    Selection
  • Theatre in Sokolov - Str. 5. května 655
  • 11. září / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert / Koncert k 70. narozeninám Emila Viklického
  • Program:
  • E. Viklický
    Koncert pro jazzové trio a smyčcový orchestr
    několik skladeb pro jazzové trio
    premiéra skladby složené pro SKO k 100. výročí vzniku Československa
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO + Emil Viklický Trio
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • September 11th / 07:30pm
  • IV. Concert / Birthday Concert - Emil Viklický
  • Program:
  • E. Viklický
    Concert for jazz trio ans string orchestra
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO + Emil Viklický Trio
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 7. září / 18:00 hod
  • Hudební festival / Procházky uměním Plzeňskem
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Čtvero ročních období
  • Sylvie Bodorová
    Bern concerto pro housle a violu
  • G. Rossini
    předehra z opery - Italka v Alžíru
  • J. Suk
    Meditace
  • Sólisté/Soloists:
  • Maurizio Sciaretta - Itálie - housle
  • Jitka Hosprová - viola
  • Manětín, kostel sv. Jana Křtitele
  • 8. srpna / 19:00 hod
  • Koncert SKO v rámci Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově
  • Program:
  • Béla Bartók
    Rumunské tance pro smyčce
  • Edward Grieg
    Z Časů Holbergových
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro housle a smyčcový orchestr E Dur
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur
  • Sólisté/Soloists:
  • Amin Ghafari (Irán) - housle
  • Nicol Kraft - dirigentka
  • Maškarní sál, Český Krumlov, Zámek 59
  • August 8th / 07:00pm
  • Concert SKO in Český Krumlov
  • Program:
  • E. H. Grieg
    From Holberg’s Time, suite Op. 40
  • J. S. Bach
    Concerto for violin in E major
  • B. Bartók
    Romanian Folk Dances
  • A. Dvořák
    Serenade in E major, Op. 22
  • Sólisté/Soloists:
  • Amin Ghafari (Irán) – violin
  • Nikol Kraft – conductor
  • Maškarní hall, Český Krumlov, Castle 59
  • 19. - 22. července
  • Augsburg - Německo
  • Program:
  • 20.7.
    Operngala I
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • 21.7.
    Orchestergala
    Max Bruch: Doppelkonzert für Klarinette und Viola op. 88
    Romanze für Viola und Orchester op. 85
    Ludwig v. Beethoven: Sinfonie Nr. 9
  • 22.7.
    Operngala II
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • ...
  • konzerteimfronhof.de
  • ...
  • Zámek Fronhof - Augsburg - Německo
  • 19. - 22. June
  • Augsburg - Germany
  • Program:
  • 20.7.
    Operngala I
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • 21.7.
    Orchestergala
    Max Bruch: Doppelkonzert für Klarinette und Viola op. 88
    Romanze für Viola und Orchester op. 85
    Ludwig v. Beethoven: Sinfonie Nr. 9
  • 22.7.
    Operngala II
    W. A. Mozart: Die Zauberflöte
  • ...
  • konzerteimfronhof.de
  • ...
  • Castle Fronhof - Augsburg - Germany
  • 19. června / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert / Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Duo G dur K. 423
  • Antonín Dvořák
    Tercet pro dvoje housle a violu C dur, op. 74
  • Zdeněk Lukáš
    Sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír
  • Michail Ivanovič Glinka
    Velký sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír Es dur
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • June 19th / 07:30pm hod
  • III. Concert / Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Duo G dur K. 423
  • Antonín Dvořák
    Tercet for 2 violins and viola in C Major, op. 74
  • Zdeněk Lukáš
    Sextet for 2 violins, viola, violoncello, contrabas and piano
  • Michail Ivanovič Glinka
    Grand sextet for 2 violins, viola, violoncello, contrabas and piano in E flat Major
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová - violins, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - contrabas, Štěpán Kos - piano
  • Academy of Performing Arts in Prague (AMU), Malostranské náměstí 13, Prague 1
  • 26. května / 18:00 hod
  • Koncert SKO
  • Program:
  • Giaocchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • Georg Philip Telemann
    Koncert G pro violu a smyčce
  • Sylvie Bodorová
    Bern Concerto pro housle, violu a smyčce
  • Josef Suk
    Meditace
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie, suita č.III.
  • Sólisté/Soloists:
  • Jitka Hosprová – viola, Martin Kos – housle
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • May 26th / 06:00pm
  • Concert Suk ch. orch.
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Overture to the opera The Italian Girl in Algier
  • Georg Philip Telemann
    Concert in G Major for viola and strings
  • Sylvie Bodorová
    Bern Concerto for violin, viola and strings
  • Josef Suk
    Meditation
  • Otorino Respighi
    Ancient Airs and Dances, suita No.III.
  • Sólisté/Soloists:
  • Jitka Hosprová – viola, Martin Kos – violin
  • Red Castle Sedlčany
  • 25. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento pro housle, violu a violoncello Es dur, K. 563 (výběr)
  • Joseph Haydn
    Koncert pro klavír a smyčce G dur
  • Antonín Dvořák
    Smyčcový kvintet G dur op.77
  • Sólisté/Soloists:
  • Mladota Ensemble
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • May 25th / 06:00pm
  • Concert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento for violin, viola and violoncello in E flat Major, K. 563
  • Joseph Haydn
    Concert for piano and strings in G Major
  • Antonín Dvořák
    String quintet in G Major Op.77
  • Sólisté/Soloists:
  • Mladota Ensemble
  • Martin Kos, Dana Truplová - violin, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - contrabas, Štěpán Kos - piano
  • Red Castle Sedlčany
  • May 14th / 07:30pm
    Church of the St. Simon and Jude, Dušní str. 1, Prague 1
  • II. Concert / Neapol versus Venezia
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ b moll pro smyčce, RV 169
    Concert for 4 violins in H flat Minor
    Stabat Mater for mezzosoprano and strings
  • Giovanni Battista Pergolesi
    Concertino for strings
    Sonata per violine in stile di concerto
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – violin
  • Jitka Sapara - Fischerová - Alto
  • Church of the St. Simon and Jude, Dušní str. 1, Prague 1
  • 14. května / 19:30 hod
    kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul. 1, Praha 1
  • II. Abonentní koncert / Neapol versus Benátky
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ b moll pro smyčce, RV 169
    Koncert pro čtvery housle b moll
    Stabat Mater pro zpěv a smyčce
  • Giovanni Battista Pergolesi
    Concertino pro smyčce
    Sonata per violine in stile di concerto
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Jitka Sapara - Fischerová - alt
  • Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul. 1, Praha 1
  • 6. dubna / 19:30 hod
  • Koncert ve Slaném
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • G.B. Pergolesi
    Sonata in stile di concerto pro housle a smyčce
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro čtvery housle h moll, RV 580, Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ h moll pro smyčce, RV 169
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Kaple Zasnoubení Panny Marie - Slaný
  • April 6th / 07:30pm
  • Concert in Slaný
  • Program:
  • Gioacchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • G.B. Pergolesi
    Sonata in stile di concerto pro housle a smyčce
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro čtvery housle h moll, RV 580, Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ h moll pro smyčce, RV 169
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • Kaple Zasnoubení Panny Marie - Slaný
  • 7. března / 19:30 hod
  • I. Abonentní koncert - Komorní úvod sezóny
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento Es dur pro smyčcové trio, K.563
  • Ludwig van Beethoven
    Serenáda D dur pro smyčcové trio, op.8
  • Richard Strauss
    Klavírní kvartet c moll, op.13
  • Sólisté/Soloists:
  • Účinkující: trio (Martin Kos – housle, Karel Untermüller – viola, David Havelík – violoncello), Václav Mácha – klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 2017

  • 20. prosince / 19:30 hod
  • VII. Abonentní koncert
  • Program:
  • W. A. Mozart
    Divertimento F dur
  • František Benda
    Koncert B dur
  • J. S. Bach
    Koncert a moll
  • Jiří Gemrot
    Smuteční hudba
  • Archangelo Corelli
    Concerto grosso “Vánoční”
  • Sólisté/Soloists:
  • Ivan Ženatý - housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 21. listopadu / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert
  • Program:
  • Joseph Haydn
    Kvartet D dur č.4 op.20
  • Dmitrij Šostakovič
    Kvartet č.10 op.118
  • Johannes Brahms
    Klavírní kvintet f moll op.34
  • Sólisté/Soloists:
  • Heroldovo kvarteto a Ivo Kahánek
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 10. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert - Klasika vs Tango
  • Program:
  • Antonio Vivaldi, Astor Piazzolla
    Čtvero ročních období
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos, Jakub Janský - housle, Karel Untermüller - viola, David Havelík - violoncello, David Fendrych - kontrabas
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 13. září / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert
  • Program:
  • Jean Sibelius
    Rakastava
  • Igor Stravinskij
    Concerto in Re
  • Franz Schubert
    Smrt a dívka
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO, Koncertní mistr: Martin Kos
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 20. - 23. července
  • Augsburg
  • Sólisté/Soloists:
  • Suk-Symphony Prag
  • Fronhof
  • 12. června / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert
  • Program:
  • Pavel Samiec (*1984)
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Vojtěch Spurný (*1964)
    Concerto ex C per sestetto
  • Franz Schubert
    Kvintet C dur D.596 pro dvoje housle, violu a dvě violoncella
  • Sólisté/Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello ,Tomáš Vybíral - kontrabas ,Štěpán Kos - klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 27. května / 18:00 hod
  • Program:
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Sinfonia X h moll, MWV N 10
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Holmer Becker
    Intermezzo
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur pro smyčcový orchestr op. 22
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos - housle
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 26. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Pavel Samiec (*1984)
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Vojtěch Spurný (*1964)
    Concerto ex C per sestetto
  • Franz Schubert
    Kvintet C dur D.596 pro dvoje housle, violu a dvě violoncella
  • Sólisté/Soloists:
  • Mladota Ensemble: Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello ,Tomáš Vybíral - kontrabas ,Štěpán Kos - klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 21. května
  • Koncert v Polsku
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur pro smyčcový orchestr op. 6
  • Sólisté/Soloists:
  • SKO
  • 3. května / 19:30 hod
  • II. Abonentní koncert
  • Program:
  • Felix Mendelssohn – Bartholdy
    Sinfonie h moll
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro housle a orchestr a moll RV 356
  • Antonio Vivaldi
    Koncert pro dvoje housle a orchestr a moll RV 522
  • Pablo de Sarasate
    Cikánské melodie
  • Gioacchino Rossini
    Sonáta č. 6
  • Sólisté/Soloists:
  • Jan Mráček - housle
  • Kostel Sv. Šimona a Juda, Dušní ul., Praha 1
  • 10. dubna / 19:30 hod/ 19:30 hod
  • I. Abonentní koncert - Pocta Zdeňku Lukášovi
  • Program:
  • Bohuslav Martinů
    Serenáda pro dvoje housle a violu č.2
  • Zdeněk Lukáš
    Concertino dedicato pro housle sólo a smyčcový komorní orchestr, op. 248
  • Leoš Janáček
    Suita pro smyčce
  • Zdeněk Lukáš
    Dvojkoncert pro housle, kontrabas a smyčcový orchestr, Canti, op. 175
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos - housle, Tomáš Vybíral - kontrabas
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 6 . - 20. února
  • JAPAN Tour
  • 2016

  • 8. prosince / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Petrohrad
  • Program:
  • Boris Čajkovskij
    Sinfonietta
  • Dmitrij Šostakovič
    Koncert pro klavír a trubku, Op.35
  • Petr Iljič Čajkovskij
    Souvenir de Florence Op. 70
  • Sólisté/Soloists:
  • Miroslav Sekera - klavír, Marek Vajo - trubka
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 1. listopadu / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Anglie
  • Program:
  • Gustav Holst
    St. Pauls Suite, Op. 29 No. 2
  • Benjamin Britten
    Les Illuminations, Op. 18
  • Edward Elgar
    Serenáda pro smyčce, Op. 20
  • Benjamin Britten
    Simple Symphony, Op. 4
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 15. září / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Vídeň
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Adagio a fuga c moll, KV 546
  • Michael Haydn
    Koncert C dur pro klavír, violu a smyčcový orchestr
  • Arnold Schönberg
    Zjasněná noc, op. 4
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 15. června / 19:30 hod
  • II. Abonentní koncert - Hudební mapa Evropy: Lipsko
  • Program:
  • Max Reger
    Liebestraum (Lyrické andante)
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Koncert pro housle a smyčcový orchestr d-moll
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro 2 housle a orchestr d moll
  • Felix Mendelssohn Bartholdy
    Sinfonie pro smyčcový orchestr č. 9 C Dur (Švýcarská)
  • Sólisté/Soloists:
  • Miroslav Ambroš - housle, Martin Kos - housle
  • Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1
  • 28. května / 18:00 hod
  • Program:
  • W.A.Mozart
    Divertimento F dur, K.138
  • G.Holst
    “St. Paul´s Suite” pro smyčce
  • A.Dvořák
    Serenáda E dur, op.22
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos - housle
  • Rytířský sál na Červeném hrádku u Sedlčan
  • 27. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota ensemble
  • Program:
  • Joseph Haydn
    Sonáta F dur Hob. XVI:23 pro klavír
  • G.Pugnani – Fritz Kreisler
    Preludium a allegro pro violu a klavír
  • A. Dvořák
    Klid lesa op. 68 pro violoncello a klavír
  • William Kroll
    “Banjo a housle”
  • F.Schubert
    “Quartettsatz” c moll pro smyčcové kvarteto
  • A.Dvořák
    Terzetto pro dvoje housle a violu, op.74
  • Pavel Samiec
    Klavírní kvintet “Fragmenty času”
  • Rytířský sál na Červeném hrádku u Sedlčan
  • 17. března / 19:30 hod
  • Mimořádný koncert k poctě Josefa Suka
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur pro smyčcový orchestr op. 22
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur pro smyčcový orchestr op. 6
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 20. ledna / 19:00 hod
  • Slavnostní koncert 60. výročí KPH
  • Program:
  • Edward Grieg
    Z časů Holbergových
  • Josef Haydn
    Dvojkoncert pro housle a klavír
  • Frederyk Chopin
    Krakovjak
  • Josef Suk
    Serenáda Es dur dur pro smyčcový orchestr
  • Sólisté/Soloists:
  • Martin Kos - housle, Štěpán Kos - klavír
  • Koncert v Mariánské Týnici
  • 2015

  • připravuje se | will be available