Koncerty

Concerts

Koncerty

Concerts

  • 14. května / 19:30 hod
  • II. Abonentní koncert / Neapol versus Benátky
  • Program:
  • Antonio Vivaldi
    Sinfonia „Al Santo Sepolcro“ b moll pro smyčce, RV 169
    Koncert pro čtvery housle b moll
    Stabat Mater pro zpěv a smyčce
  • Giovanni Battista Pergolesi
    Concertino pro smyčce
    Sonata per violine in stile di concerto
  • Sólisté:
  • Martin Kos, Dana Truplová, Jakub Janský a Daniela Oerterová – housle
  • mezzosoprán v jednání
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 25. května / 18:00 hod
  • Koncert Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Divertimento pro housle, violu a violoncello Es dur, K. 563 (výběr)
  • Joseph Haydn
    Koncert pro klavír a smyčce G dur
  • Antonín Dvořák
    Smyčcový kvintet G dur op.77
  • Sólisté:
  • Mladota Ensemble+host
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, Tomáš Strašil - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 26. května / 18:00 hod
  • Koncert SKO
  • Program:
  • Giaocchino Rossini
    Předehra k opeře Italka v Alžíru
  • Georg Philip Telemann
    Koncert G pro violu a smyčce
  • Sylvie Bodorová
    Bern Concerto pro housle, violu a smyčce
  • Josef Suk
    Meditace
  • Otorino Respighi
    Antické tance a árie, suita č.III.
  • Sólisté:
  • Jitka Hosprová – viola, Martin Kos – housle
  • Červený hrádek u Sedlčan
  • 19. června / 19:30 hod
  • III. Abonentní koncert / Mladota Ensemble
  • Program:
  • Wolfgang Amadeus Mozart
    Duo G dur K. 423
  • Antonín Dvořák
    Tercet pro dvoje housle a violu C dur, op. 74
  • Zdeněk Lukáš
    Sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír
  • Michail Ivanovič Glinka
    Velký sextet pro dvoje housle, violu, violoncello, kontrabas a klavír Es dur
  • Sólisté:
  • Martin Kos, Dana Truplová - housle, Karel Untermüller - viola, David Havelík - violoncello, Tomáš Vybíral - kontrabas, Štěpán Kos - klavír
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 19. - 22. července
  • Zájezd do Německa
  • Program:
  • W. A. Mozart
    Kouzelná flétna
  • L. van Beethoven
    Symfonie č. 9
  • ...
  • Zámek Fronhof - Augsburg - Německo
  • 8. srpna / 19:00 hod
  • Koncert SKO v rámci Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově
  • Program:
  • Béla Bartók
    Rumunské tance pro smyčce
  • Edward Grieg
    Z Časů Holbergových
  • Johann Sebastian Bach
    Koncert pro housle a smyčcový orchestr E Dur
  • Antonín Dvořák
    Serenáda E dur
  • Sólisté:
  • Olga Šroubková - housle
  • Maškarní sál, Český Krumlov, Zámek 59
  • 11. září / 19:30 hod
  • IV. Abonentní koncert / Koncert k 70. narozeninám Emila Viklického
  • Program:
  • E. Viklický
    Koncert pro jazzové trio a smyčcový orchestr
    několik skladeb pro jazzové trio
    premiéra skladby složené pro SKO k 100. výročí vzniku Československa
  • Sólisté:
  • SKO + Emil Viklický Trio
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 28. října
  • Koncert v Sokolově
  • Program:
  • v jednání
  • 30. října / 19:30 hod
  • V. Abonentní koncert / Koncert k oslavě vzniku republiky
  • Program:
  • Josef Suk
    Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, op. 35
    Serenáda pro smyčce Es dur, op. 6
  • Miroslav Hlaváč
    Slovenské invence pro smyčce
  • Juraj Filas
    Koncert pro housle, violoncello a smyčce
  • Antonín Dvořák
    Výběr z Pražských valčíků
  • Sólisté:
  • Martin Kos – housle
  • David Havelík – violoncello
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 21. listopadu / 19:30 hod
  • VI. Abonentní koncert / Beethoven versus čeští mistři
  • Program:
  • František Xaver Richter
    Adagio a fuga g moll pro smyčce
  • Ludwig van Beethoven
    Koncert pro housle, violoncello, klavír a orchestr C dur, op. 56
  • Jan Václav Hugo Voříšek
    Symfonie č. 1 D dur, op. 23
  • Sólisté:
  • SKO
  • Lobkowicz trio (J. Mráček – housle, I. Vokáč – violoncello, L. Klánský – klavír)
  • M. Šedivý – dirigent
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 13. prosince / 19:30 hod
  • VII. Abonentní koncert / Rusko versus USA
  • Program:
  • Samuel Barber
    Adagio pro smyčce
  • Alfred Garrijevič Schnittke
    Concerto Grosso č. 6 pro klavír, housle a smyčcový orchestr
  • Aaron Copland
    Koncert pro klarinet a smyčce
  • Igor Stravinskij
    Apollon musagète
  • Sólisté:
  • Kateřina Váchová – Soukalová – klarinet
  • Štěpán Kos – klavír
  • Martin Kos – housle
  • Hudební fakulta AMU (Lichtenštejnský palác), Malostranské náměstí 13, Praha 1
Updated:
Web design Jakub
  • Sukův komorní orchestr, s.r.o.
  • info@suk-ch-o.cz
  • www.suk-ch-o.cz
Updated:
Web design Jakub